6 دلیل که غذا با قابلمه استیل بکا خوشمزه تر می شود

آلوینوکس خطی از ابزارهای پخت و پز با قلب آلومینیومی و نمای بیرونی از جنس استنلس استیل است که توسط Pentole Agnelli ثبت شده است.

قابلمه استیل بکا از قابلمه های با کیفیت بسیار بالا است.

نام تری لمینت از ترکیب محصولات گرفته شده است که دارای یک لایه آلومینیومی (80%) است که بین دو لایه فولادی (10% + 10%) محصور شده است.

این گزینه مزایای دو ماده را خلاصه می کند، رسانایی حرارتی بالای آلومینیوم با مقاومت فولاد ترکیب می شود و یک دیگ مقاوم را تضمین می کند که با این حال امکان مدیریت آسان دما و صرفه جویی نسبی انرژی را فراهم می کند.

توانایی انتقال گرما فقط کمی کمتر از آلومینیوم است و در 190 W/m ° K قرار می گیرد.

مزایای قابلمه آلینوکس، دو لایه فولاد ضد زنگ به گلدان استحکام قابل توجهی می دهد و مقاومت زیادی در برابر ضربه، شوک حرارتی، سایش و خوردگی دارد.

قلب آلومینیومی صرفه جویی در مصرف انرژی را تضمین می کند.

عیوب تابه های آلینوکس، وزن مخصوص بالا، به دلیل دو لایه فولاد ضد زنگ، مقاومت کم در برابر تهاجم نمک درشت، وجود مقادیر مجزای نیکل و کروم در فولاد ضد زنگ.

نکات مفید برای استفاده از تابه های آلینوکس، مطمئن شوید که فولاد ضد زنگ 18/10 فولاد ضد زنگ باشد، در غیر این صورت ممکن است زنگ بزند.

نمک را فقط در حین جوشیدن اضافه کنید تا انحلال آن تسهیل شود و از حمله آن به فلز جلوگیری شود.

برای کسانی که می خواهند جستجوی مواد با کیفیت را با کاربرد مطلق ترکیب کنند، توصیه واضح این است که یک تابه آلومینیومی نچسب را پیشنهاد کنند.

این محلول مزیت‌های ناشی از ظرفیت رسانش حرارتی بسیار بالای آلومینیوم (225W/m°K) را با خاصیت نچسب پوشش پلاستیکی ترکیب می‌کند که اجازه می‌دهد غذا نچسبد و امکان استفاده بسیار کمتر از روغن‌ها را در طول پخت و پز فراهم می‌کند.

قابلمه های آلومینیومی نچسب دارای رسانایی حرارتی عالی هستند که باعث صرفه جویی قابل توجهی در انرژی می شود.